Kadife 2 | Telefonda Sex , Sex Hattı, Sohbet Hattı

😍Telefonda Sex, Sex Hattı, Sohbet Hattı, Telde Sex😍

Kadife 2

Kadife 2 KADİ FE II Kölenin bir beklentisi olduğunu hissettiğimde kitleniyorum, keyfim kaçıyor, defol karşımdan diye bağırıp bildiğim tüm küfürleri saymak istiyorum… Ve ne yazık ki tüm kölelerin beklentisi vardır… Sadece iyi bir köle olmak istemezler… Sadece itaat etmek istemezler… Ille domine edilmek bir koyun gibi sürülmek, dayak, ve ayak isterler… Işte bu hisler beni çıldırtıyor… 5 saat çırılçıplak soyup seyredesim geliyor… Ne dokunmasına izin vereceksin ne de koklamasına hiçbir emir de yok… . İstediğini hissettikçe azalıyorum… Bunları istemeyen bir köle ideal köledir… şaşkın, ne yapacağını bilmeyen , acemi… Çok keyiflidir böyleleri çünkü emin değildir ne istediğine, elini kolunu ne yapacağını bilemez, gözlerinde utanç vardır , gülümsemek aklına gelmez… Somurtur sürekli… Işte bu köle de böyleydi… Köle olmak istemiyordu tam olarak… Ama bilinçsizce denileni yapıyordu ve şaşkındı… Aslında cesaretine hayrandım… şimdi bana olan güvenini test etmenin zamanı gelmişti… Koyunlar hakkında ne biliyorsun dedim…

Sex Hikayeleri Nedir?

Hala somurtuyordu… Gül diye bağırınca beceriksizce sırıttı… Çok komik aşağılık bir gülümsemeydi bu… Güldüm haline… Koyunlar … Koyundur işte bilmiyorum dedi… Bilmiyorum ne ? Dedim Bilmiyorum efendim dedi otomatik olarak… köylerde koyunları yaylaya çıkarır çobanlar, 5000 koyun aynı yaylaya çıkar dedim Şaşkınlıktan gözleri kocaman açılmıştı… Peki nasıl ayırırlar hangi koyun hangi ağanın diye dedim… İşaretlerler herhalde dedi kısık sesle… Her cümlenin sonunda yerini ve değerimi senin sahibin olduğumu duymak istiyorum… Tekrar et cümleni… İşaretlerler Efendim… Güzel… Aferin köpek… Şimdi ben de seni işaretleyeceğim… . Benim olduğun için…

Kadife 2 Nedir?

Nasıl olacak demeye kalktı Offfffffffffffff sevmiyorum bu meraklı köpekleri Bana güveniyor musun tatlım… . Evet efendim… Siyah bir eşarpla gözlerini sıkıca bağladım…

Kadife 2 Neden Kullanmalıyz?

Evet efendim… Siyah bir eşarpla gözlerini sıkıca bağladım… . Şimdi ocakta ısıttığım bir küçük demirle derini yakıp dağlayacağım p harfi yapacağım tamam mı… Altında ne varsa çıkar , dört ayak üstünde bekle… Tabiki böyle bir şey yapmayacaktım… .Buzluktaki çubuk buz kalıplarından bir tane çubuk buz aldım… 10 dakika sonra kölenin yanındaydım yanına gittiğimde kalp atışlarının hızlandığını hissettim… Hatta hafif bacakları titriyordu… Hazır mısın köpek? Efendim ne olur acıyın ,yapmayın… Tamam o zaman yapmayacağım, gözlerini çözdüğün anda özgürsün, kapıdan çık ve git… Nedenini irdeleme ve asla bana ulaşmaya çalışma… Ya da itaat et… Karar senin… Benim misin değil misin… Evet… Evet ne aptal hayvan Evet efendim … Sizinim. Şimdi sakin ol… . Canın çok acırsa hemen söyle… Daha çabuk bitireyim… .


Hemen Aramak İster misin?

004456018362 Kendinize gece ya da gündüz konuşmak için bir partner arıyorsanız,sadece konuşarak bile sutyen ölçülerini kolaylıkla anlayabileceiniz esiz kadınların telefonda gerek seksten apayrı ancak gerei kadar anlamlı ve bir o kadar tatmin edici bir görüşme denizine atılmak tek bir tıklama kadar yakın. Konuştukça kafanızda şekillenen o ince belli dolgun göğüslü kadın profiline yapmak istediklerinizi onlara anlattığınızda çıldracaklar.

Kadife 2 Hakkında?

Kalçasının üst kısmına buzu yapıştırdım… Minik bir çığlık attı… Çok acıdı efendim… Aç gözlerini salak dedim… . Baktı ve şaşkın şaşkın ayaklarıma kapandı, deli gibi yalamaya başladı her yere salyaları bulaşıyordu… Hafifçe ittim ayağımla, Ama aferin bana güvenini kanıtladın… İlk aşamayı geçtin.

Sohbet Hattı

7/24 Arayabilirsiniz

Sohbet Hatları

Sex Hattı ile Zevki Tadacaksınız

Yalnız kadınlarla sex hatt servisinde en uygun fiyata seks yapmak sanaldan boşalmak whatsapp üzerinden canlı boşalmak görüntülü arayıp birlikte karılıklı daha önce tadına varılmamış şeyleri gerçekleştirmek için daha ne bekliyorsunuz. Hemen arayın ve cinselliğin size kattığı en güzel yeteneğinizi taş gibi bir manita ile gerçeğe dönüştürün.

Gerçek Kadnlarla Telefonda Sex Hattı

Aradığınz Kadınla Seks Numaraları ile Zevkin Doruklarını Yaşayacaksınız. Sex Hattı Size En Yakn Kadınla Boşalana Kadar Erotik Dakikalar Yaşamanızı Sağlayacak. Hemen Dert Köşesi ile Sikiş Sohbetin Tadını Çkarın. Gerçek Kadınlarla Telefonda Sex Hattı ile Doyasıya Bir Zevke Hazır Olun. Ne Zaman Nerde Olursanız Olun Arayıp İnanılmaz Derecede Hazza Sahip Olacaksınız. Sex Numaraları Daima Zevk Arkadaşınız Olacak. Canlı Sohbet Edip Dertlerinizi Unutun. Hepsi Gerçek Kadınlardan Oluşuyor. Kim Bilir Yakın evrenizden Bir Bayan Bile Olabilir. Sohbet Hattı Uygun Fiyatıyla Sizleri Bekliyor. Kesinlikle Erotik Numaraları Arayın Daha Ne Duruyorsunuz.

Tıkla Ara